1000000000000 оргазмів!!! :33дуже дякую усім,хто допомагав мені потрапити на цих два дні щастя ;)у Львові мені так добре,спокійно)довелось в перший день повернутись в Тернопіль,а на другий повертатись знову!)(зараз так дивно,не потрібно нікуди бігти,їхати :с )дуже хотіла на “Все поруч”,і не встигла!( клята електричка та пробки!Але:Ми мявкали під СолоДощів)))"Я сам собі депутат Верховної Ради!"-Кімната Гретхен "А, можно, мама,Я сегодня буду спать Со светом?И принесите кто-то Пистолет" Cheshires-справжнє відкриття!!"Mama i’m always be your happy child!!"-Freddy Marx Street!"Я втікла би від світу на Станцію Мир!"-Оркестр Яко ІжицяPIANO-Це нова любов,однозначно!!вже вкотре на виступі моїх улюбленних Epolets!які “Giive it awaay!”Алексей Копылов-ще одне відкриття)то таке доброооооо!!! =^^=мої кохані WE ARE!! з новою програмою,яка звучить дужеідуже круто!!такі по осінньому маленхолічні -Обійми Дощу!Один в Каное-ЩАСТЯЩАСТЯЩАААСТЯЯ!!!такі милі і хороші-Illusions :3Vivienne Mort!!-це просто необхідно бачити!!я закоханна в цю ляльковість та мініатюрність Заюшкіної! :33"У твоих инициалов эхо тысячи вокзалов.." іііі найкраще на кінець ;) чарівні та суперхороші Гуша Катушкін та Марія Чайковська!!Бажаю Lviv Acoustic Fest процвітання!Та сподіваюсь,що на наступний рік,буде все знову!Любовірадостіщастядобрааааа! ;3п.с.і звичайно,по традиції,на всіх автографах я Ірена.хммм

1000000000000 оргазмів!!! :33
дуже дякую усім,хто допомагав мені потрапити на цих два дні щастя ;)
у Львові мені так добре,спокійно)довелось в перший день повернутись в Тернопіль,а на другий повертатись знову!)(зараз так дивно,не потрібно нікуди бігти,їхати :с )
дуже хотіла на “Все поруч”,і не встигла!( клята електричка та пробки!Але:
Ми мявкали під СолоДощів)))
"Я сам собі депутат Верховної Ради!"-Кімната Гретхен 
"А, можно, мама,Я сегодня буду спать Со светом?И принесите кто-то Пистолет" Cheshires-справжнє відкриття!!
"Mama i’m always be your happy child!!"-Freddy Marx Street!
"Я втікла би від світу на Станцію Мир!"-Оркестр Яко Іжиця
PIANO-Це нова любов,однозначно!!
вже вкотре на виступі моїх улюбленних Epolets!які “Giive it awaay!”
Алексей Копылов-ще одне відкриття)то таке доброооооо!!! =^^=
мої кохані WE ARE!! з новою програмою,яка звучить дужеідуже круто!!
такі по осінньому маленхолічні -Обійми Дощу!
Один в Каное-ЩАСТЯЩАСТЯЩАААСТЯЯ!!!
такі милі і хороші-Illusions :3
Vivienne Mort!!-це просто необхідно бачити!!я закоханна в цю ляльковість та мініатюрність Заюшкіної! :33
"У твоих инициалов эхо тысячи вокзалов.." іііі найкраще на кінець ;) чарівні та суперхороші Гуша Катушкін та Марія Чайковська!!
Бажаю Lviv Acoustic Fest процвітання!Та сподіваюсь,що на наступний рік,буде все знову!Любовірадостіщастядобрааааа! ;3
п.с.і звичайно,по традиції,на всіх автографах я Ірена.хммм